Menu А-Я

110

Про книгу «Абетка поклоніння в сім’ї». Замовити в Україні.

Про те, як розпочати поклоніння в сім’ї та зробити цей час регулярним і неповторним. У книзі також описані 55 якостей Бога. За допомогою доступних прикладів, наведених до кожної з характеристик, батьки зможуть стати місіонерами для своїх дітей. Приклади з книги ви можете також використати у недільній школі, на домашній групі, у таборі.

Магазин переїхав на bog.today

ВІДГУКИ ПО КНИЗІ

Микола Романюк,
старший пастор Ірпінської біблійної церкви

Книга пастора Сергія Сологуба – це «підручник» для започаткування та розвитку сімейного поклоніння. Безперечно, прихильність викликає практичний досвід автора та його захоплення Богом. Вона стане для всієї вашої родини цікавим, творчим та захоплюючим відкриттям великого Бога-Спасителя. Ніде не можна навчити і показати дитині віру в Бога настільки очевидно, як це можна зробити у колі найближчих, рідних людей.

Константин Гончаров,
пастор-основатель Ирпенской Библейской Церкви, в настоящем – миссионер на юге Флориды

Спасибо Сергей, что обратил внимание всех нас на очень важный аспект жизни. Мало кто пишет об этом, еще меньше людей предлагают практические советы, тем более из личного опыта. Мысли и советы «Алфавита Поклонения в семье» имеют хорошее библейское и богословское обоснование и щедро усеяны иллюстрациями и примерами из личной жизни, что делает чтение книги интересным и увлекательным.

Ярослав Пиж,
доктор богослів’я, ректор Української баптистської теологічної семінарії (УБТС, Львів)

Потенціал цієї книги полягає у тому, що вона створює моменти сімейного поклоніння та практики, завдяки яким ми можемо передати свої цінності та віру наступному поколінню. Цінність першої частини є у тому, що вона дозволяє осмислити та реалізувати поклоніння в сім’ї, не перетворюючи його на релігійний обряд. Автор постійно наголошує,
що воно відображає ставлення людського серця до Бога і, як наслідок, у сімейному контексті ми передаємо це ставлення нашим дітям. Друга частина – це запропонований формат організації поклоніння, роздумуючи над якостями Бога. Загалом книга може слугувати для читача «дорожньою мапою» у створенні власних тем та підходів. Перемогою автора буде не прочитана книга, а миті, які ви проведете з дітьми у поклонінні, які назавжди залишаться з ними.

Олександр Савич,
пастор, керівник пасторського факультету (УБТС, Львів)

Наша сім’я – це наша перша домашня церква, семінарія, біблійна школа. Якщо ми навчимо дітей правильно думати про Бога, пізнавати Його, то усе їхнє життя буде наповнене Його присутністю. Книга «Абетка поклоніння в сім’ї» допоможе вам, батьки, разом зі своїми дітьми пізнавати Бога, думати і говорити про Нього, поклонятися Йому. Спробуйте, і вся атмосфера у вашій родині зміниться. Безперечно рекомендую!

Владимир Омельчук,
пастор Церкви «Храм мира» (Киев)

Эта книга настоящее сокровище для Богоискателей. Много логичных и интересных иллюстраций. Читается легко и захватывающе. Дальновидные родители, которые собираются вырастить христиан, получат много практических советов. Читая книгу «Алфавит поклонения в семье», еще раз пришел к выводу – наш Бог невероятно великий!